Rihanna Beyonce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Beyonce

Rihanna Beyonce

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

`Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro

5 posters
YazarMesaj
KaRdElEn
Moderatör
Moderatör
KaRdElEn

Kadın

`Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro Empty
MesajKonu: `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro   `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro EmptySalı Mayıs 06, 2008 9:42 pm

Galatasaray ’ın küçük dev adamı Arda Turan , Sivasspor maçında hat-trick yaparak kazanılan zaferde başrol oynadı. Ortaya koyduğu bu performansla da futbol gündeminin baş köşesine oturdu. Menajeri Ahmet Bulut ise Sivas karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamada, genç yıldızın Avrupa Şampiyonası sonrası yurt dışına transfer olabileceğini açıkladı. Bulut , “Arda’yı almak isteyenler büyük bir meblağı gözden çıkarmak zorunda. Bu da en az 10 milyon eurodur. Oyuncunun talipleri var. Euro 2008’den sonra umut ediyorum bu transfer gerçekleşecek. Burada en önemli nokta G.Saray’ın menfaatleridir. Kulübü isterse Arda’ya izin verir, istemezse vermez” diye konuştu. Yıldız futbolcunun, Avrupa ’ya transferinin gündeme gelmesinin ardından ise Sarı-Kırmızılı yöneticilerin bu konuda nasıl bir tavır izleyeceği merak konusu oldu.

SÖZLEŞMESİ 2012’YE KADAR

SİVASSPOR maçına kadar sadece 4 golü bulunan 21 yaşındaki oyuncunun fileleri havalandırdığı her karşılaşmadan Cim Bom galibiyetle ayrıldı. Asıl patlamayı önceki gece profesyonel kariyerinin ilk hat-trikini yaparak gerçekleştiren Arda, yükselen form grafiği ile yaklaşan Avrupa Şampiyonası öncesi Milli Takım teknik heyetinin de yüzünü güldürdü. Euro 2008 aynı zamanda Arda için de bir dönüm noktası olacak. Çünkü Galatasaray ile 31 Mayıs 2012 tarihine kadar sözleşmesi bulunan yıldız futbolcuya, Avusturya ve İsviçre ’nin ortaklaşa düzenleyeceği Avrupa Şampiyonası ’nın ardından çok sayıda teklif gelmesi bekleniyor.

O kupayı çok istiyorum

Sivasspor maçının ardından kahraman mertebesine yükseltilen Arda Turan ’ın dönüş yolculuğunda son derece heyecanlı olduğu gözlendi. Şu ana kadar hiç kupa kaldırmadığını belirten Arda, “O kupayı çok istiyordum. Bu yüzden stresliydim. Takım olarak da Fenerbahçe derbisinden daha çok stres altındaydık. Çünkü bir yılın emeği vardı. Birimizin yapacağı tek hata ile bütün bir yılın emeğini mahvedebilirdik. Nitekim, kendi kalemize de golü attık. Ancak daha sonra yediğimizden daha fazlasını bularak, Sivasspor karşısında önemli bir galibiyet aldık” diye konuştu. Arda, üç gol atması nedeniyle özellikle kendisinin ön plana çıkarılmasının yanlış olduğunu da vurguladı. Genç yıldız, “Biz bir takımız . Kazançlarımızda da kayıplarımızda da sorumluluk hepimizin. Eğer sadece ben ön plana çıkartılırsam, diğer arkadaşlarıma haksızlık yapılmış olur” ifadelerini kullandı.

Sözlerim başka yönlere çekildi

Galatasaray -Fenerbahçe maçından önce “Kutlu Doğum Haftası ’na yakışan maç olsun” diyen Hakan Şükür , eleştirilere ilk kez cevap verdi. Şükür, G.Saray’ın resmi sitesine yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Söz konusu demeci, büyük bir iyi niyetle derbi karşılaşması öncesinde verirken, taraftarlara bir barış ve centilmenlik mesajı iletmeyi amaçlamıştım. Ancak konunun başka yönlere çekilmesi beni son derece yaralamış ve üzmüştür.

ATATÜRK İLKELERİNE BAĞLI SPORCUYUM

BEN Hakan Şükür , hayatım boyunca ****** ilkelerine bağlı, kalmış, laikliği bir yaşam tarzı olarak benimsemiş bir sporcuyum. Futbola başladığım günden itibaren, gerek Galatasaray gerekse Türk Milli Takımı ’nın formasını giyme ve kaptanlık mertebesine yükselme şerefini yaşarken, centilmenliğin, disiplinli ve ciddi çalışmanın bir genci nerelere getirebileceğini göstermek için çok çaba harcadım . Dünyanın her yerinde insanların ve tabii ki sporcuların vicdani inançları farklı olabilir. İnanç bireysel bir şeydir. Vicdan hürriyeti, kimsenin boyunduruğu altında olmamalıdır. Özellikle sporda milliyet ve inanç farklılığını bir ayrılık olarak göstermek, sporun ruhuna aykırıdır.
http://www.kardeleninyerii.azbuz.com
*şeker_kız*
Moderatör
Moderatör
*şeker_kız*

Kadın

MesajKonu: Geri: `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro   `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 3:57 pm

saol cnm
http://www.missemmawatson.com
begüm_rihanna
Moderatör
Moderatör
begüm_rihanna

Kadın

MesajKonu: Geri: `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro   `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 8:10 pm

saol knkaa
CemreKemerci
Moderatör
Moderatör
CemreKemerci

Kadın

MesajKonu: Geri: `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro   `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 8:22 pm

Saol
*rihanna_çağla*
Moderatör
Moderatör
*rihanna_çağla*

Kadın

MesajKonu: Geri: `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro   `Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 9:39 pm

Tşkler...canim

`Sivas Aslanı` Arda`nın fiyatı 10 milyon euro
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda, G.Saray izin verirse 10 milyon avroya gidecek