Rihanna Beyonce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Beyonce

Rihanna Beyonce

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı

+8
hermione
-ShekeR-
CemreKemerci
*şeker_kız*
zegnalod
Nazlı_Rihanna=)
Barış
beyonce_pırpır
12 posters
YazarMesaj
beyonce_pırpır
süper mod
süper mod
beyonce_pırpır

'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı Empty
MesajKonu: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptySalı Mart 18, 2008 7:30 pm

Üçü de birbirinden güzel ve seksi; Üstelik henüz 21 yaşında olan Beyonce Knowles, Kelly Rowland ve Michelle Williams'dan kurulu 'Destiny's Child', bugün dünyanın en sayılı, en beğenilen ve en çok satan kadın vokal grubu. Akıllarına koyduklarını yapan, hayatlarını müziğe adamış kızlar, yıl sonunda yayınlayacakları yeni albümlerinden önce solo albümleri ile gündemde. Kelly Rowland'in ilk solo albümü 'Simply Deep', Mart ayının ilk günlerinde ülkemizde de piyasaya çıkacak. Prodüktörlüğünü Bert Smith (Destiny's Child, Brandy), Rob Fusani (Destiny's Child), Steve Kipner (Christina Aguilera) ve Rick Harrison'un (Mary J. Blige, Amerie) üstlendiği albümün isim parçası 'Simply Deep'in şarkı yazarı ise, Beyonce'nin ilk albümünü yayınlamaya hazırlanan kardeşi 'Solange Knowles'. Nelly ile birlikte söylediği 'Dilemma' şarkısı ile bir anda hem İngiltere hem de Amerika listelerinde zirveye ulaşan Kelly'nin albümü, bu nefis şarkıyı ve albümün Avrupa radyolarında hızla yükselen ikinci single'ı 'Stole'u da içeriyor. Atlanta, Georgia'da doğan ve büyüyen Kelly Rowland, çok küçük yaşlardan itibaren kilise korolarında şarkı söylemeye başladı. Whitney Houston'a hayran olan Kelly'nin hayatı, ailesi ile taşındığı Houston'da Beyonce ile tanışmasıyla değişti. Şarkı söylemeye aşık olan bu iki kızın liderliğinde ve Matthew Knowles'in menajerliğinde kurulan 'Destiny's Child', bugüne kadar her biri milyonlarca kopya satan üç stüdyo albümü kaydetti; 'Destiny's Child' (1997), 'Writing's On The Wall' (1999) ve 'Survivor (2001)'. Kelly Rowland de tıpkı Beyonce gibi oyunculukta da şansını deniyor. Çok yakında Kelly'yi Kia rolünde 'Freddy vs. Jason' isimli korku filminde oyuncu olarak da izleme şansımız olacak. Anlayacağınız Kelly Rowland, şu sıralar var gücüyle tek başına da başarılı işler yapmaya devam ediyor. Bu arada grubun dağıldığı söylentileri de asılsız. Çünkü üçlü çok yakında yayınlanması planlanan yeni 'Destiny's Child' albümü için stüdyoya girecek. Grubun ilk solo albümü 'Simply Deep'i kaydeden başarılı üyesi 'Kelly Rowland' ile ilk solo albümü ve gelecekteki planları üzerine konuştuk...

Bu ilk solo albümünüz; Neler hissediyorsunuz?

Aslında oldukça heyecanlıyım. Artık kız kardeşlerim gibi hissettiğim Michelle ve Beyonce bu kez yanımda değil. Ama ruhları ve kalpleri benimle beraber. Kayıtlar esnasında

sürekli iletişim halindeydik. Albümü sadece bir ayda kaydettik. Adının 'Simply Deep' olmasını ben istedim. Nelly ile birlikte söylediğimiz 'Dilemma' listelerde 1 numara olmayı başardı. Sonrasında 'Stole' da çok beğenildi. Tek başıma da başarı kazandığım için çok mutluyum.

Albümde bazı şarkılarda Beyonce'nin kardeşi Solange'ın da adı geçiyor. Birlikte çalışmak nasıldı?

Solange çok yetenekli bir şarkı yazarı. Çok yakında müzik dünyasında önemli başarılar elde edeceğine eminim. Yazdığı şarkılardaki tüm sözleri çok içten. Beyonce de bana, kendi şarkılarımı yazmam konusunda büyük destek verdi ve çok yardımcı oldu.

Sahnede üç kişi yerine tek başına şarkı söylemek zor mu?

Sahneye tek başıma ilk kez çıktığımda, açıkçası ilk başta çok huzursuzlandım; Çünkü, sağımda ve solumda diğer kızların varlığına çok alışmıştım. Ama Beyonce'nin babası aynı zamanda menajerimiz olan Matthew Knowles beni ilk sahne deneyimimde de yalnız bırakmadı ve bu bana büyük moral verdi.

Beyonce'nin ailesi ile aynı evde yaşıyorsunuz. Kendi aileniz ile ilişkileriniz nasıl?

Annem mesleği gereği sürekli bir koşuşturma içinde. Ancak yine de sık sık beni ziyarete geliyor. Babamı ise hiç tanımıyorum. Aslında küçük yaşlarımda birkaç kez gördüm ama pek de hatırlamıyorum. Onunla ilişkilerimin iyi olduğu söylenemez. Nerede olursa olsun iyi olmasını isterim, sonuçta varlığımı ona borçluyum. Grup olarak sürekli prova yapmak zorunda olduğumuz için aynı evde yaşıyor olmamız büyük avantaj.

Yakında sizi de tıpkı Beyonce gibi, beyazperdede izleyeceğiz. Film projeleri devam edecek mi? Gelecek için planlarınız neler?

'Freddy vs. Jason' isimli bir korku filminde rol aldım. Bir korku filminde rol almak ilk başta beni oldukça ürküttü. Mesela bana asla 'Hannibal' ya da 'Red Dragon' gibi filmleri izletemezsiniz. Olaylar çok hızlı gelişti ve sonrasında oyunculuktan büyük zevk aldım. Solo albüm yayınlamak benim için büyük bir meydan okumaktı; İlk film deneyimim de açıkçası öyle. Albümün sonrasında tek istediğim, şarkılarımı sahnede hayranlarımla paylaşmak. Uzun bir turneye çıkmak istiyorum. Sonrasında da artık yavaş yavaş yeni bir 'Destiny's Child' albümü için çalışmalara başlayacağız.

Bu güzel söyleşi için çok teşekkür ederiz.

26 Şubat 2003 Yıl:9 Sayı: 2002/9

'destiny's child'ın üyesi kelly rowland ilk solo albümü 'simply deep'i ve özel yaşamını anlattı

beymen sanat yönetmeni murat türkili 2003 kreasyonlarını ve yeni beymen kadınları eva herzigova ile angela lindvall'i anlattı
http://www.kutsifan.net
Barış
Admin
Admin
Barış

Erkek

'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı Empty
MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyÇarş. Mart 19, 2008 1:08 am

saol cnm güzel konuya değinmişşin ...Smile
https://ribe.yetkin-forum.com
Nazlı_Rihanna=)
emekli moderatör
emekli moderatör
Nazlı_Rihanna=)

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyÇarş. Mart 19, 2008 10:08 pm

teşekkürler canım
zegnalod
Admin
Admin
zegnalod

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyPaz Mart 23, 2008 12:18 am

ahaha süper Very Happy saol
http://www.rihannafunclub.com
*şeker_kız*
Moderatör
Moderatör
*şeker_kız*

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 4:15 pm

saol cnm
http://www.missemmawatson.com
CemreKemerci
Moderatör
Moderatör
CemreKemerci

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 8:08 pm

Saoll
-ShekeR-
Moderatör
Moderatör

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 10:22 pm

Tşk cnm...
http://www.cemrekemer.ypu.com
hermione
Admin
Admin
hermione

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 1:48 pm

Sağol Canım Very Happy
*rihanna_çağla*
Moderatör
Moderatör
*rihanna_çağla*

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyCuma Mayıs 09, 2008 11:10 pm

paylaşım için saol
CeyLan
Moderatör
Moderatör
CeyLan

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyPaz Mayıs 11, 2008 12:58 am

saqoL...!!
http://www.hepsifanclub.eniyiforum.org
e_c_e-_-
Moderatör
Moderatör
e_c_e-_-

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyC.tesi Mayıs 17, 2008 12:25 am

sqL p. için!!
http://www.musicmax.eniyiforum.net
RihannA=CIK)
Moderatör
Moderatör
RihannA=CIK)

Kadın

MesajKonu: Geri: 'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı   'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 1:16 pm

Barış demiş ki:
saol cnm güzel konuya değinmişşin ...Smile
http://missemmawatson.com

'Destiny's Child'ın üyesi KELLY ROWLAND İlk solo albümü 'Simply Deep'i ve özel yaşamını anlattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-